Forum Katalog Poczta Logowanie

www.witaszyce.info

www.witaszyce.info

Plan Witaszyc

TV.Jarocin.Net

 10lecie zespołu S.O.U.L. Część 2.

Kurs walut i GPW

Aktualności witaszyce.info
Konkurs fotograficzny - zdjęcia Witaszyc PDF Drukuj Email
Wpisany przez Redakcja   
sobota, 18 kwietnia 2009 19:00
Zespół witaszyce.info ogłasza KONKURS na najciekawsze zdjęcie z Witaszyc!!!!! Gorąco zapraszamy dodawajcie i oglądajcie zdjęcia w naszej galerii. Kategorie dowolne (np.: w plenerze, zabytki, widoki) interesują nas zdjęcia zarówno z dziś jak i z czasów zamierzchłych.
Więcej…
 
Katalog stron internetowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Redakcja   
czwartek, 26 lutego 2009 14:30
Dziś uruchomiliśy nowy dział jakim jest "Katalog stron internetowych". Na początek zostały utworzone następujące kategorie: "Portale internetowe", "Serwisy regionalne", "Katalog stron", "Firmy". Zapraszamy do komentowania oraz głosowania.
Więcej…
 
Rozkład jazdy Jarocińskich Linii Autobusowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Redakcja   
środa, 18 lutego 2009 20:00
Miło nam poinformpwać o uruchomieniu rozkładu jazdy JLA - Jarocińskie Linie Autobusowe. W szybki, przejrzysty i wygodny sposób można przeglądnać rozkłady jazdy lini autobusowych. Aktualnie jest to wersja startowa i w najbliższych dniach zostanie uruchomiona pełna funkcjonalność. Zobacz rozkład jazdy.
Więcej…
 
Start Serwisu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Redakcja   
sobota, 03 stycznia 2009 21:04
Wraz z nadejściem Nowego Roku 2009, mamy przyjemność ogłosić iż ruszył NOWY! Gminny Serwis Informacyjny www.witaszyce.info. Zachęcamy do rejestracji w Naszym serwisie aby mieć dostęp do materiałów przeznaczonych wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. 
Więcej…
 


     powered by MaroNET